Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Dveře > Interiérové dveře

Interiérové dveře

Prodáváme a montujeme do domácností i kanceláří

Připravili jsme pro vás širokou nabídku interiérových dveří renomovaných značek. Dveře montujeme na klíč. Prodáváme voštinové dveře, dveře s DTD výplní i dveře z dřevotřísky. Interiérové dveře máme v celé škále dekorů. Jaké si vyberete?

Kritéria interiérových dveří

Dveře změní tvář interiéru, proto je vybírejte obezřetně. Důležitý je nejen dekor, ale i další parametry.

Materiál dveří

O kvalitě dveří rozhoduje jejich materiál. Voštinové dveře jsou vyrobené z tvrzeného papíru. Vhodné jsou do méně namáhaných prostor, výhodou je nižší váha dveří a snadná obsluha.

Dveře s DTD výplní tvoří odlehčená dřevotříska, která vyhovuje běžnému provozu a má dobré zvukově-izolační vlastnosti. Plně dřevotřísková deska nabízí vysokou kvalitu, dlouhou životnost i vyšší odolnost proti proražení. Celkový vzhled pak dveřím propůjčuje jejich opláštění.

Kování a zárubeň

O kvalitě dveří rozhoduje také kování a zárubeň. Interiérové dveře se vždy skládají ze dvou částí: zárubně a dveřního křídla. Zárubeň je vypěněna pěnou a zajišťuje dosedání dveřního křídla. Podle dosedání dveřního křídla na zárubeň se interiérové dveře dělí na falcové a bezfalcové.

Otevírání dveří

Důležitým parametrem je otevírání dveří, které záleží na prostoru (zvažte, zda pro vás nebudou výhodnější posuvné dveře). Zvolte také správné otevírání dveří na pravou či levou stranu. Použít můžete jednoduchou pomůcku: postavte se tak, aby se dveřní křídlo otevíralo k 
vám – pokud máte dveřní závěsy po pravé ruce, jde o dveře pravé, pokud po levé ruce, jde o dveře levé.

 

 

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů