Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Parapety

Parapety

Prodáváme vnější i vnitřní parapety

Okenní parapety jsou praktickou i estetickou záležitostí. Prodáváme a montujeme venkovní i vnitřní parapety na všechny typy oken. K našim výhodám patří rychlost, cena a zkušenosti.

Vnější parapety

Vnější parapety pro vás máme z různých materiálů a v odlišných velikostech i tvarech. Vybírat můžete parapety z taženého hliníku, ohýbaného hliníku nebo ohýbaného pozinku.

Výběr vnějšího parapetu

Venkovní neboli vnější parapety musí odolávat povětrnostním vlivům, protože jsou vystavované větru, dešti i sněhu. Proto se pro jejich výrobu používá kov, zejména hliník nebo pozink. Při výběru parapetu zohledněte nejen jeho materiál a tvar, ale také estetickou stránku, aby ladily k oknům a podtrhly celkový ráz domu.

Vnitřní parapety

Také v případě vnitřních parapetů si můžete vybrat z širokého spektra produktů. Prodáváme dřevotřískové i plastové parapety, které se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Výběr interiérového parapetu

Interiérové parapety nejsou tak namáhané, ale v jejich případě jsou vyšší nároky na estetickou stránku. Promyslete si, zda budete na parapety pokládat například květináče nebo jiné ozdobné prvky. V takovém případě by se měly snadno udržovat – vyhovovat by vám mohl jak plast, tak dřevotříska. Plastové parapety jsou oblíbené i díky své příjemné ceně. Design vnitřního parapetu můžete sladit například s podlahou a váš interiér získá jednotný ráz.

S výběrem parapetu vám rádi pomůžeme. Zavolejte nám nebo nás navštivte přímo v naší prodejně.

 

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů