Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Dveře > Posuvné dveře

Posuvné dveře

Když chcete šetřit prostor

Posuvné dveře doporučujeme do interiéru, v němž chcete šetřit prostor nebo zvolit elegantní a minimalistické řešení. Veškerý sortiment dveří umí naši výrobci připravit i v posuvné variantě. Vyberte si dekor, který do vašeho interiéru nejlépe zapadne. S volbou posuvného systému i s instalací dveří vám rádi pomůžeme.

Typy posuvných dveří

Posuvné dveře se dělí na dva základní typy. Můžete mít dveře posuvné na garnýži, které se posouvají před stěnou, nebo dveře zajíždějící do pouzdra, respektive do stěny.

Boulit - posuv na stěnu schéma.jpg

Boulit - posuv do pouzdra.jpgBoulit - posuv do pouzdra_2.jpg

Použití posuvných dveří

Posuvné dveře se používají zejména v místnostech, kde je žádoucí úspora místa, protože při běžném otevírání by dveřní křídlo překáželo. Předností je bezbariérovost. Jistou nevýhodou je, že posuvné dveře méně těsní a používají se spíše k rozdělení místností než k tepelné a hlukové izolaci.

Výběr posuvných dveří

Při výběru posuvných dveří se řiďte podobně jako u běžných interiérových dveří velikostí prostoru, svým vkusem a požadavkem na design. Zvolit můžete jednokřídlé i dvoukřídlé dveře, jež lze posouvat od sebe i na jednu stranu. 

O posuvných dveřích vám rádi více povíme v naší prodejně. Můžete nám také zavolat nebo napsat.

 

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů