Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Stínící technika

Stínící technika

Prodáváme a instalujeme stínící techniku

Stínící technika je stále populárnější. Zvyšuje bezpečnost každého domova, pomáhá regulovat sluneční paprsky dopadající do interiéru, v zimě zlepšuje tepelně-izolační vlastnosti domu a v létě chrání interiér před přehříváním. Rádi pro vás zajistíme interiérové rolety i žaluzie – vybrat si u nás můžete kvalitní produkty s dlouhou životností.

Druhy stínící techniky

Prodáváme a instalujeme různé typy stínící techniky. Patří mezi ně interiérové žaluzie i interiérové látkové roletky. Do nabídky jsme zahrnuli produkty od renomovaných výrobců, které obstojí i při náročnějším provozu.

Výhody stínící techniky

Stínící technika, ať už to jsou rolety nebo žaluzie, umocňuje pocit bezpečí a zvyšuje soukromí. Správně vybrané a nainstalované rolety i žaluzie chrání interiér před stále častějšími letními vedry. Díky tomu ušetříte za klimatizaci.

Navíc zajistí optimální světelné podmínky a umožní dlouhý a kvalitní spánek, protože vás chrání před pouličním osvětlením. Rolety a žaluzie jsou účinné i v zimě, když potřebujete zatemnit okna, aby nebylo vidět do rozsvíceného interiéru.

Vhodně vybrané rolety a žaluzie prospějí i vzhledu interiéru. Vybírat můžete z široké škály barev a designu. Můžete tak mít minimalistické i technologicky propracované žaluzie a rolety. Rolety a žaluzie navíc váš nábytek, koberec i bytový textil chrání před působením slunečního záření, a tak prodlužují jejich životnosti. 

Výběr stínící techniky

Stínící techniku vybírejte podle funkce i designu, například podle barevnosti hliníkových stínících lamel, respektive látek v roletce. Roletky mohou být jen stínící (propouští světlo), ale i zatemňovací. Případně můžete zvolit roletky odrážející teplo.

Stínící techniku vám pomůžeme vybrat a zajistíme i její montáž.

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů