Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Stínící technika > Žaluzie

Žaluzie

Interiérové žaluzie

Prodáváme a montujeme interiérové žaluzie do všech typů oken. Žaluzie doporučujeme v momentě, kdy požadujete zastínění i regulaci světla v místnosti. Jsou ideální stínící technikou, podobně jako rolety.

Vnitřní žaluzie

V případě vnitřních žaluzií můžete vybírat z mnoha variant – dostupné jsou různé šířky lamel, různé odstíny a designy, například imitace dřeva. Záleží zejména na tom, jaký styl se vám zamlouvá a jak má působit váš interiér.

Typy žaluzií

  • Horizontální žaluzie. Tento typ vnitřních žaluzií se používá hlavně v plastových oknech. Vybírat je můžete v mnoha dekorech, a tak obstojí i u dřevěných oken. Slouží hlavně jako zastínění proti sluníčku a poskytují vám soukromí.
  • Vertikální žaluzie. Dříve se používaly hlavně v kancelářích, ale to už dávno neplatí. Vybírat totiž můžete z široké škály nabídky, a to jak látek, tak délce lamel. Proto budou dobře vypadat i v obývacím pokoji nebo v ložnici či pracovně.

 

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů