Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Okenní sítě

Okenní sítě

Dodáváme a montujeme okenní sítě

Sítě do oken jsou jednoduchým a účinným řešením, pokud chcete v létě větrat a chránit interiér před hmyzem. Okenní sítě prodáváme a montujeme. Poradíme vám s jejich výběrem a doporučíme vhodné řešení.

Materiál okenní sítě

Okenní síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, proto nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Rámečky sítě jsou vyrobené z hliníku a mohou být v barvě RAL nebo v hliníkovém provedení s povrchem z PVC laminátu.

Design okenní sítě

Síť do oken je dostupná v šedé i černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná. Nenaruší proto nijak vzhled vašeho interiéru.

Typy okenních sítí

Okenní sítě dodáváme ve dvou provedeních. Vybrat můžete buď pevnou síť, nebo plisovanou síť, jež se hodí hlavně do balkonových oken.

  • Sítě s pevným rámem. Jsou účinné a praktické. Můžete je snadno sundávat a zase instalovat. Jednoduše se udržují. Jsou odolné a mají dlouhou životnost. Sítě nejsou překážkou při zavírání nebo otevírání oken.
  • Plisované sítě. Hodí se pro okna, dveře, prosklené stěny nebo lodžie. Jsou elegantnější. Lze je použít pro rozměrnější prosklené plochy. Okenní plisovanou síť je možné posouvat do jakékoli výšky.

S výběrem okenní sítě vám rádi pomůžeme. Zastavte se u nás v prodejně nebo nám zavolejte.

 

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů