Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Okna > Plastová okna

Plastová okna

Ideální řešení pro domy i byty

Plastová okna jsou velmi oblíbená. Důvodů je více. Skvěle obstojí při běžném provozu, vypadají velmi dobře na domech a perfektně se hodí do bytů. Plastová okna jsou cenově dostupná, snadno se udržují a můžete si vybrat z celé řady dekorů.

Výběr plastového okna

Při výběru plastového okna byste se měli zaměřit nejen na vzhled, ale také na parametry. Dnes už běžně můžete volit mezi plastovým oknem s pěti i šesti komorami. Počet komor ovlivňuje tepelně-izolační vlastnosti oken.

Důležitá je hloubka profilu, typ zasklení, izolační dvojsklo nebo trojsklo a použité těsnění. Se všemi parametry vám rádi poradíme v naší kamenné prodejně, kde si můžete okna prohlédnout. Společně vybereme plastová okna, která vám budou sloužit dlouhá léta a zvýší komfort vašeho domova.

Izolační dvojsklo a trojsklo

Izolační dvojsklo je u plastových oken už standardem, stále častěji se používá také trojsklo, které ještě více sníží spotřebu energie. Okna s izolačními trojskly se používají nejen v pasivních a nízkoenergetických domech, ale vhodná jsou i do běžných staveb včetně paneláků.

Montáž plastových oken

Pomůžeme vám nejen s výběrem oken, ale také s jejich montáží. Máme zkušenosti s dodávkou plastových oken do novostaveb i rekonstrukcí.

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů