Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Okna

Okna

Prodáváme a montujeme okna

Pořízení nových oken je volba, která ovlivní kvalitu vašeho bydlení na dlouhou dobu. Správně zvolená okna zvýší hodnotu vašeho domu či bytu, pozvednou jeho estetický vzhled a také vám ušetří tepelnou energii. Ať už vybíráte plastová, nebo hliníková okna, rozhodující je vždy kvalita.

Nová a kvalitní okna

Zajistíme pro vás plastová i hliníková okna pro novostavby i rekonstrukce. Dodáváme a montujeme kvalitní okna do rodinných domů, bytů, administrativních a kancelářských budov. Montáži oken se věnujeme zejména v Liberci, Jablonci a v okolí.

Hliníková i plastová okna

V nabídce máme hliníková i plastová okna od ověřených dodavatelů. Vyznačují se vysokou kvalitou, dlouhou životností a snadnou údržbou. Vybírat můžete z různých typů, vzhledů a rámů oken. Vždy si můžete být jisti, že okna budou úsporná a jejich výměnou se sníží spotřeba energie na vytápění.

Doporučujeme zejména okna GEALAN, konkrétně rámy GEALAN S8000 a GEALAN S9000, nebo okna s obvodovým kováním WINKHAUS a klikou SECUSTIC.

Od výběru po montáž okna

Pokud pořizujete nová okna, budeme s vámi od začátku do konce. Přijeďte se podívat do naší vzorkové prodejny, kde si můžete plastová i hliníková okna detailně prohlédnout. Rádi si s vámi popovídáme o tom, jaký materiál nebo dekor oken zvolit. Vysvětlíme vám rozdíly mezi jednotlivými typy oken, abyste se mohli kvalifikovaně rozhodnout.

Až si vyberete, připravíme vám cenovou nabídku – buď jen na samotná okna, nebo i na montáž oken. Pokud se dohodneme, zajedeme k vám, abychom vše zaměřili a připravili se na realizaci zakázky. Když si objednáte i montáž oken, vše pro vás zajistíme na klíč.

Podle čeho okna vybrat?

Okna vybírejte podle typu domu nebo bytu a vašeho rozpočtu. Rozhodující jsou i další kritéria:

  • Lokalita. Pokud jsou v místě stavby náročné povětrnostní podmínky nebo větší hluková či prachová zátěž, zohledněte to při výběru profilového systému okna.
  • Izolace. Zaměřte se na tepelné úspory. Sledujte součinitel prostupu tepla. Tepelně-izolační vlastnosti okna záleží na stavební hloubce okenního profilu, kvalitě zasklení a materiálu.
  • Bezpečnost. Zohledněte bezpečnostní požadavky na okna, případně vyberte kvalitnější kování nebo bezpečnostní prvky.
  • Materiál. Kvalitní okna můžete mít z plastu i z hliníku. Každý matriál má své výhody i nevýhody. Rádi vás s nimi seznámíme.
  • Parapet. K oknům dodáváme i doplňky. Například parapety. Připravíme pro vás kompletní nabídku dodávky.

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů